O kancelarii

Kancelaria Adwokacka Małgorzaty Wróblewskiej świadczy wszechstronną, profesjonalną pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych, jak i prowadzących działalność gospodarczą.

Założyciel kancelarii, adwokat Małgorzata Wróblewska, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, który ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. 

Odbyła aplikację w Bielskiej Izbie Adwokackiej, w trakcie której zdobyła doświadczenie pracując w kancelarii adwokackiej oraz współpracując z adwokatami i radcami prawnymi działającymi na terenie całej Polski. 

Po zakończeniu aplikacji i zdaniu egzaminu adwokackiego została wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej (nr wpisu 265). W zakresie jej szczególnych zainteresowań prawnych pozostaje prawo pracy i prawo rodzinne.

Gwarantuję wysoką jakość świadczonych usług. Do każdej powierzonej mi sprawy podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, zapewniając profesjonalną pomoc prawną, dbałość o interesy Klienta i dyskrecję. Pozostaję w przekonaniu, że jedynie bardzo dobra znajomość przepisów prawa oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania zdobywana na salach sądowych, jak również w trakcie tworzenia pism procesowych oraz kreatywność przy szukaniu właściwych rozwiązań prawnych pozwolą zapewnić skuteczną obronę Państwa interesów.

 

Created by xwdesign.pl